Barış İnan kalp pili takılan hasta tutsak Abdullah Kalay'ı çizdi

Sevgili Adil Abi Merhaba,

Nasılsın? Ben maalesef iyiyim her zamanki gibi. Bir gün hasta olursam bir gazeteye ilan vereceğiz.

Kitabı aldım, çok teşekkür ederim. Çok güzel olmuş. Ayrıca sergi için de teşekkür ederim, çok mutlu oldum. Hem gazetelerde gördüm, hem birkaç sergi fotoğrafı gördüm. Senin onca emeğin karşısında utandım. Senin gösterdiğin duyarlılığın zerresini senin çalışmana gösteremedim, üzgünüm. Minimal dimağlı olmak zor.

Kitabın satışına katkıda bulunmak için elimden geleni yapıyorum. Kardeşim zaten hemen 10 tane sipariş vermiş. Ben de dışarda yazdıklarıma söylüyorum yani yazıyorum illa alın diye. Feyste harika takipçilenden olmalarını istedim, tutsak ailelerine haber verdim. Burada haberi görüp soranlara söyledim. Umarım bir faydam dokunur, masrafınıza katkım olur.

Burada kalp hastası Abdullah Kalay var, biliyorsun. Ameliyat oldu, kalp pili takıldı. Daha önce de çizmiştim onu, onunla ilgili yine 3 tane çizim yaptım, yolluyorum...
 

Aboo, göz attım da arkadaşın protezli bacağı birinde sağ birinde sol. Neyse olmadı ikisinin altına yazarsın, "bu ikisi arasındaki farkı bulun" diye. Bilene bir kitap hediye. Pazartesiye kadar unutmazsam yeniden çizerim.

Bizler iyiyiz bildiğin mapus halleri işte. 1 Marttan beri   Yeni Yaşam alamıyoruz. Parasını veriyoruz, alınıyor ve verilmeme kararı veriliyor. Bakalım ne kadar sürecek. 19 Aralık sonrası da bir süre vermemişlerdi.

Sevgili Adil Abi, kendinize, birbirinize iyi bakın dışarıda. Siz dışarıda iyi olun ki biz de içeride böyle iyi olalım. Herkeslere selamlar. Sımsıkı kucaklayıp öpüyorum.

BARIŞ İNAN

2 NO'LU F TİPİ Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

B1-7.27 PTT CEZAEVİ ŞUBESİ

KOCAELİ