Sami Özbil

Kara kuzgun

Tutsak yazar ve şair Samî Özbil'den yeni bir roman...

Kara Kuzgun Kitap Açıklaması:
1864 yılı baharı. Çerkesler Adıge topraklarından tarifsiz bir zulümle çıkarılıyor. Direni ve ihanet kol kola. Sonrasında dönemin İstanbul’una gidip kendimizi Zişan’ın, Aksara’nın ve Çestav’ın trajik hikayesinin içinde buluveriyoruz:

 

İSYAN ATEŞİ: Müebbedlik tutsak Sami Özbil'den yeni roman

Müebbed hapse mahkum edilen Sami özbil'in yeni romanı "İSYAN ATEŞİ:" Ceylan yayınlarından çıktı. "İsyan Ateşi" Özbil'inilk kitabı değil. Web sitemizde daha önce yayınlanan kitapları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

iletişim:

SAMİ ÖZBİL - 1 NO’LU F TİPİ CEZAEVİ  -  ADALET ŞUBESİ  - KANDIRA /KOCAELİ

Yazar SAMİ ÖZBİL’E 1.5 YIL HÜCRE ve İLETİŞİM CEZASI VERİLDİ.

Yazar SAMİ ÖZBİL’E 1.5 YIL HÜCRE CEZASI VERİLDİ.

SAMİ ÖZBİL 1 no’lu F tipi hapishane- P.K.50 Adalet PTT   - KOCAELİ

 

Sevgili Adil arkadaş merhaba,

Öykü’nü harika tatlı fotoğrafını, kartınızı, Antakya’yı ve defteri aldım. Teşekkür ederim.  Nasılsınız çalışıyorsunuz sanırım. Şu sıralar tekli hücreye girmeden önce son hazırlıklarımı yapıyorum. 1.5 YIL BOYUNCA MEKTUP, TELEFON, GÖRÜŞ VE SOHBET İMKANLARINDAN, TV İZLEMEKTEN V.B YOKSUN BIRAKMAK BİÇİMİNDE UYGULANACAK CEZA.  Ağırlaştırılmış müebbetliklerin koşulları bu 1.5 yıla oranla daha iyi sayılır.

Tutsak Murat Türk'ün romanı Böğürtlen Zamanı

Okunası sade bir roman: Böğürtlen Zamanı

Kandıra F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan yazar Sami Özbil, Aram Yayınları'nın okuyucuyla buluşturduğu Murat Türk'ün Böğürtlen Zamanı romanını ETHA için değerlendirdi.

Etkin Haber Ajansı / 23 Haziran 2013 Pazar, 13:07

İSTANBUL- Kandıra F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan yazar Sami Özbil, Aram Yayınları'nın okuyucuyla buluşturduğu Murat Türk'ün Böğürtlen Zamanı romanını ETHA için değerlendirdi.

Özbil'in yazısı şöyle: