SERGİ KİTABIMIZI PUL KARŞILIĞI EDİNEBİLİRSİNİZ

 
Görülmüştür Ekibi ve redfotoğraf grupları olarak, hazırladığımız "Fotoğraf Köprüsü ve Düşler Tutsak Edilemez" adlı sergiler (ülkenin dört bir yanında daha sonra da Avrupa ülkelerinde açılarak) amacına ulaştı.
 
Yüzlerce insanın emeği geçti. hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizim için en kıymetli "teşekkür"ler de hapishaneden politik tutsaklardan gelenlerdi. Sergimiz şu anda Almanya'nın Mannheim kentinde sergimiz devam ediyor.
 
Türkiye'de turne tamamlandı. Artık tutsaklarla beraber hazırlayacağımız yeni projelerle karşınıza çıkacağız.
 
Bu arada her iki sergimiz de birçok arkadaşımızın ortak emeği ile kitaplaştı. 140 sayfa renkli kuşe kâğıda basılan kitaplarımız da hapishanelere yollandı. Sergilerde bağış karşılığı satıldı.
 
Elimizde çok az kitap kaldı. Sergilerimize gelemeyen takipçilerimiz dilerlerse bir miiktar "pul" karşılığı kitap edinebilirler. Parayla satmıyoruz. Pullar da tutsaklarla yazışmalarımızda kullanılacaktır. Kitap isteyen okurlar- takipçiler bize mesaj yazsın. Posta adresimizi verelim. Yollanacak pul miktarı için sınır yoktur. Az da olabilir çok da. Bütçenize göre siz karar verirsiniz.
 
Görülmüştür Ekibi
e posta adresimiz:

İlişkili İçerik