24 YILDIR HAPİSHANEDE OLAN HASTA TUTSAK EBEDİN ABİ’YE DOĞRU İLAÇLAR VERİLMİYOR

Tarih: 
Salı, 30 Haziran, 2020

“Bende kalp rahatsızlığı var. İlaç alıyorum. 20 yıldır kullandığım ilaçlar bunlar. Eczane farklı ilaç gönderiyor. Kullanmıyorum, doktorum ilaçlarını değiştirme demiş. Yaklaşık 40 gündür orijinal ilaçlarımı alamadım ve bu yüzden kalp yani göğüs ağrılarım gittikçe sıklaşıyor.”

Ebedin ABİ 2 No’lu T Tipi Cezaevi  Bünyan/Kayseri

 

Sevgili Adil Hoca Merhaba!

   Sevgiler saygılar

   Öncelikle siz değerli insanlara saygılarımı iletiyorum ve iyi olmanızı diliyorum. Doğrusu bu Covid-19 dünyayı tutsak etti. Bizleri de dostlarımızdan, sevdiklerimizden alıkoydu. Sizler de bu konuda çok duyarlı (olmalısınız) ve tedbiri elden bırakmamanız gerekir.

   Adil Hoca duydum ki, durumumu merak etmişsiniz. Anlatayım. 10 Nisan 2020 tarihinde ufak bir ameliyat geçirdim. O zamandan bu yana 50 gündür karantinadayım. Ameliyat iyi geçti. Hemen hemen iyileştim sayılır. Bugün yarın arkadaşlarıma kavuşacağım. Fakat burada beni zorlayan farklı bir durum oldu ve hala devam ediyor. Biliyorsun bende kalp rahatsızlığı var. İlaç alıyorum. 20 yıldır kullandığım ilaçlar bunlar. Eczane farklı ilaç gönderiyor. Kullanmıyorum, doktorum ilaçlarını değiştirme demiş. Yaklaşık 40 gündür orijinal ilaçlarımı alamadım ve bu yüzden kalp yani göğüs ağrılarım gittikçe sıklaşıyor. En son dilekçe verip paramla almak istedim ama alamadım. Öylece iki arada bir derede kalmış durumdayım. İşte benim de durumum böyle Adil hocam. Ne olacak bilmiyorum arada tehlikede olan benim.

   Olur da yazarsa kısa bir şeyler, iki şey isteyeceğim sizden “Ümüş Eylül” hala sürüyor mu, bir diğeri Gönül Bulut hangi cezaevindedir?

 

Sevgiler Ebedin

Ebedin ABİ

2 Nolu T Tipi Cezaevi

Bünyan/Kayseri

İlişkili İçerik