Yakında Görülmüştür’e de Kayyum atarlarsa hiç şaşırmayın, nedeni: “teröriste posta pulu göndermek”.

Gönderdiğiniz posta pullarını maalesef vermediler. Yakında Görülmüştür’e de Kayyum atarlarsa hiç şaşırmayın, nedeni:  “teröriste posta pulu göndermek”.

BESÊ ÖZER-RUKEN VAROL. M Tipi Cezaevi  A-3. Gebze/KOCAELİ

***

01.03.2021

Sevgili ADİL Heval,

            Yanıt olarak gönderdiğiniz iki birbirinden güzel boş kartı, küçük pusulanızı aldık. Ayrıca gönderdiğiniz 10 adet 1.40 kr’lik posta pullarını maalesef vermediler. Usulsüz aramalarda gelip rastgele kantinden aldığımız posta pullarını, telefon kartlarını alırlar ve bu ekonomik şiddet de içeren baskılara karşı demokratça destek için gönderilen posta pullarını da Meclis Başkanlığı düzeyinde kriminalize ederler. Yakında Görülmüştür’e de Kayyum atarlarsa hiç şaşırmayın, nedeni: “teröriste posta pulu göndermek”.  Yani garê-marê derken neye, kime bilemediler ya, güler misin ağlar mısın?!

            Duyarlılığınız için zor spas! Daha önce “Özgürlüğün Sesi” adlı 50 Mahpus-50 Fotoğrafçı projenizden haberimiz olmadı bu yüzden katılamadık. Ama okuduk beğendik, yüreğinize sağlık. Yine Korona Günlerinde C.evleri adlı kitap çalışmasından da haberimiz olmadı (iletişim sorunu katlanmış). Ama nihayetinde elimizde, okuyoruz. Gerçekten elinize, yüreğinize sağlık güzel, anlamlı hisseden ve hissettiren çalışmalar.

            Biz şuan üç odada 12 kişi olarak kalıyoruz. Ancak iletişim sorunumuz var. Karantina, Pandemi Tecrit olarak devam ediyor. Bütün Arkadaşların size çok özel selamları var       Şimdilik sizi bilgilendirmek, sizi sormak ve selam vermek için yazdık.

            Kendinize iyi bakın.

            Umutla Kalın.

BESÊ ÖZER-RUKEN VAROL

M Tipi Cezaevi  A-3

Gebze/KOCAELİ