HAPİSHANELERLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPMAK İSTEYEN DOSTLARIMIZ İÇİN DUYURU!

Bu açıklamayı "Bu grupta ben/biz neden kendi özel/tüzel paylaşımlarımızı yapamıyoruz" diyen, demeseler bile düşünen dostlarımız/üyelerimiz/takipçilerimiz için yapmayı uygun gördük.

Hapishanelerle ilgili paylaşım yapmak isteyen dostlarımız,  [email protected] (veya [email protected] veya [email protected]) adresine ileti-mektup-dosya yollayabilirler. Zaten gorulmustur.org bu nedenle kurulmuştur.

Çok güzel sanatsal ürünlerimiz olabilir, değişik toplumsal sorunlara dair oldukça yerinde paylaşımlar yapabiliriz. Ancak bu site ve facebook bağlantısı olan "görülmüştür ama çözülmemiştir", grubu bu faaliyetlerin/duyuruların "doğrudan" adresi değildir. Bu paylaşımlar için sanal veya değil yüzlerce yayın organı/site var; kişi veya grupların sayfaları var.

Dikkat edilirse, gorulmustur.org ekibinden arkadaşlarımızın diğer alanlardaki üretimlerine de -eğer hapishanelerle ve tutsaklarla ilgili değilse- yer vermiyoruz.

Amacımız 'içeri'deki insanların seslerini duyurmak, sorunlarını yansıtmak, seslerini, ürünlerini, fotoğraf ve mektuplarını sizinle paylaşmaktır. Bunun yanı sıra "Bir adres de sen al bir mektup da sen yaz" şiarıyla 'dışarı'dan 'içeri' kurulan köprüleri arttırma ve sağlamlaştırma gayemizde de ısrar ediyoruz.

Bu sitede/grupta paylaşım yasak değil. Dostlarımızın [email protected] adresine veya özel e-postalarımıza yolladığı -hapishanelerle ve tutsaklarla ilgili- paylaşımlara yer verdik, veriyoruz, vermeye devam edeceğiz.

gorulmustur.org ekibi

İlişkili İçerik